Oferta

Jesteś tutaj: Oferta

Salon Diva zaprasza wszystkie przyszłe panny młode do wyboru swojej wymarzonej sukni ślubnej. W salonie posiadamy ponad 90 modeli sukien gotowych do mierzenia. Są to suknie najbardziej cenionych polskich i zagranicznych producentów.

Suknie są szyte na wymiar pod indywidualne zamówienie klientki z uwzględnieniem jej uwag i modyfikacji. Jeśli wśród sukien z naszej oferty nie znajdziesz tej jedynej możemy z pomocą naszej projektantki oraz krawcowej stworzyć dla Ciebie tę niepowtarzalną kreację. Dla pań które nie chcą wydać fortuny na suknię proponujemy modele wyprzedażowe z poprzednich kolekcji. Na miejscu dobierzesz również obuwie (w tym obuwie ze skóry naturalnej, które można zafarbować po ślubie) biżuterię z pięknymi kryształami Swarovski, welony ręcznie zdobione, okrycia wierzchnie oraz bieliznę ślubną.

Część sukien w Naszym salonie jest sprowadzana z zagranicy, dlatego wyboru należy dokonać odpowiednio wcześniej. Po otrzymaniu sukni nanosimy poprawki tak, aby suknia dobrze leżała. Czas realizacji zamówienia na suknię trwa od 2 do 6 miesięcy. Zależy to od firmy z której zamawiamy suknię, od stanów magazynowych lubmożliwości krawcowej, czy szwalni - to dla tych Pań które decydują się na szycie sukni, gdyż wśród gotowych modeli nie znalazły tej wymarzonej. Dla pań, którym czas nie pozwala na czekanie proponujemy suknie z manekina. Dopasowanie sukni do figury jest gratis.


 

 Nasze usługi wykonują profesjonaliści, dla których praca to pasja.